Matte Black Shower Drain
Our matte black shower drain combines quality and style, ensuring long-lasting performance with a sleek finish that enhances any bathroom decor. Made from durable materials, it offers reliable drainage while resisting corrosion and wear.
- Описание
- Расследование
Описание
| Model Number | DW-22 |
| Материал | Stainless steel 304 |
| Size | 12″ 24″ 28″ 32″ 36″ 40″ 48″ 60″ or Others (300-2000мм) |
| Outlet Size | 2″ (50мм) |
| Flow Capacity | 65L / мин (OD 2″) |
| Surface Finish | Brushed / Polished/ Gold / Черный / Gun Grey |
| Ширина | 2″, 2.75″, 3″, 3.35″, 4″ or others (50 / 75 / 85мм ) |
| Сертификация | CUPC/ CE / WaterMark / IOS9001 |
| Warranty | 20 Years |
| Regular MOQ | 20 sets |
Matte black shower drain accessories:






















