Walk In Shower Linear Drain
A perfect fit for walk-in showers, linear drains ensure optimal drainage and style. Make your shower more functional and modern with a custom-fit linear drain solution.
- Описание
- Расследование
Описание
Спецификация:
| Model Number | DW-13B |
| Материал | Stainless steel 304 |
| Length Range | 300 – 2000MM |
| Outlet Size | Dia. 50мм |
| Siphon | АБС & SS304 for Option |
| Surface Finish | Brushed / Polished / Mirror / Gold / Черный / Rose Gold / Gun Grey |
| Аксессуары | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer, Adjustable Legs |
| Flow Capacity | 60L/M |
| Width | 120мм |
| Height | 90-110мм,105-130мм |
| Приложение | bathroom, shower room, kitchen, swimming pool, washroom, wet room, balcony or outdoor–и т. д.. |
| Certification | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Warranty | 20 годы |
| Услуга | ОЭМ/ОДМ |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 дни |
| Regular MOQ | 20 sets |
| MOQ for custom logo | 300 sets |
| MOQ for customized package | 300 sets |
| MOQ for graphic custom | 300 sets |








、















