Quente
Bathroom Triangle Floor Drain
Removable filter design for easy cleaning and maintenance, preventing hair clogs and ensuring smooth drainage. Built-in odor prevention system that blocks sewer smells from returning, keeping the bathroom air fresh and clean.
- Descrição
- Investigação
Descrição
| Model Number | DW-98 |
| Material | Aço inoxidável 304 |
| Length Range | 250 x 250mm, 200x200mm |
| Vertical Outlet Size | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| Siphon | SS304 |
| Surface Finish | Brushed / Polished / Mirror / Gold / Preto / Rose Gold / Gun Grey |
| Acessórios | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer |
| Capacidade de fluxo | 28-30L/M |
| Tamanho | 250mm/200mm |
| Height | 92.5mm |
| Application | Bathroom, kitchen, toilet, public drain area |
| Certification | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Garantia | 20 Anos |
| Serviço | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 dias |
| Regular MOQ | 20 conjuntos |
| MOQ for custom logo | 300 conjuntos |
| MOQ for customized package | 300 conjuntos |
| MOQ for graphic custom | 300 conjuntos |





















