매트 블랙 샤워 배수구
Our matte black shower drain combines quality and style, ensuring long-lasting performance with a sleek finish that enhances any bathroom decor. Made from durable materials, it offers reliable drainage while resisting corrosion and wear.
- 설명
- 문의
설명
| 모델 번호 | DW-22 |
| 재료 | 스테인레스 스틸 304 |
| 크기 | 12″ 24″ 28″ 32″ 36″ 40″ 48″ 60″ or Others (300-2000mm) |
| 콘센트 크기 | 2″ (50mm) |
| 흐름 용량 | 65L / min (OD 2″) |
| 표면 마감 | 브러시드 / 광택/금 / 검은색 / 건그레이 |
| 너비 | 2″, 2.75″, 3″, 3.35″, 4″ or others (50 / 75 / 85mm ) |
| 인증 | CUPC/ CE / WaterMark / IOS9001 |
| 보증 | 20 연령 |
| 일반 MOQ | 20 세트 |
Matte black shower drain accessories:






















