Triangular Shower Drain
A sleek, modern triangle design that saves space, ideal for installation in bathroom corners, maximizing floor usage.
- Keterangan
- Pertanyaan
Keterangan
| Model Number | DW-22 |
| Bahan | Stainless steel 304 |
| Length Range | 250 x 250mm, 200x200mm |
| Vertical Outlet Size | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| Siphon | SS304 |
| Surface Finish | Brushed / Polished / Mirror / Gold / Hitam / Rose Gold / Gun Grey |
| Aksesoris | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer |
| Kapasitas Aliran | 28-30L/M |
| Ukuran | 250mm/200mm |
| Tinggi | 92.5mm |
| Application | Bathroom,kitchen, toilet, public drain area |
| Sertifikasi | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Jaminan | 20 Tahun |
| Melayani | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 hari |
| Regular MOQ | 20 set |
| MOQ for custom logo | 300 set |
| MOQ for customized package | 300 set |
| MOQ for graphic custom | 300 set |




















