Matte Black Shower Drain
Our matte black shower drain combines quality and style, ensuring long-lasting performance with a sleek finish that enhances any bathroom decor. Made from durable materials, it offers reliable drainage while resisting corrosion and wear.
- Keterangan
- Pertanyaan
Keterangan
| Model Number | DW-22 |
| Bahan | Stainless steel 304 |
| Ukuran | 12″ 24″ 28″ 32″ 36″ 40″ 48″ 60″ or Others (300-2000mm) |
| Outlet Size | 2″ (50mm) |
| Kapasitas Aliran | 65L / min (OD 2″) |
| Surface Finish | Brushed / Polished/ Gold / Hitam / Gun Grey |
| Lebar | 2″, 2.75″, 3″, 3.35″, 4″ or others (50 / 75 / 85mm ) |
| Sertifikasi | CUPC/ CE / WaterMark / IOS9001 |
| Jaminan | 20 Bertahun-tahun |
| Regular MOQ | 20 set |
Matte black shower drain accessories:
























