Begehbarer linearer Duschabfluss
A perfect fit for walk-in showers, linear drains ensure optimal drainage and style. Make your shower more functional and modern with a custom-fit linear drain solution.
- Beschreibung
- Anfrage
Beschreibung
Spezifikation:
| Modellnummer | DW-13B |
| Material | Edelstahl 304 |
| Length Range | 300 – 2000Mm |
| Auslassgröße | Dia. 50mm |
| Siphon | BAUCHMUSKELN & SS304 for Option |
| Oberflächenbeschaffenheit | Gebürstet / Polished / Mirror / Gold / Schwarz / Rose Gold / Gungrau |
| Zubehör | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer, Adjustable Legs |
| Durchflusskapazität | 60L/m |
| Breite | 120mm |
| Height | 90-110mm,105-130mm |
| Anwendung | bathroom, shower room, kitchen, swimming pool, washroom, wet room, balcony or outdoor–usw. |
| Zertifizierung | Ce, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Garantie | 20 Jahre |
| Service | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 Tage |
| Regelmäßige Mindestbestellmenge | 20 Sätze |
| MOQ for custom logo | 300 Sätze |
| MOQ for customized package | 300 Sätze |
| MOQ for graphic custom | 300 Sätze |








、















