Matt schwarzer Duschabfluss
Our matte black shower drain combines quality and style, ensuring long-lasting performance with a sleek finish that enhances any bathroom decor. Made from durable materials, it offers reliable drainage while resisting corrosion and wear.
- Beschreibung
- Anfrage
Beschreibung
| Modellnummer | DW-22 |
| Material | Edelstahl 304 |
| Größe | 12″ 24″ 28″ 32″ 36″ 40″ 48″ 60″ or Others (300-2000mm) |
| Auslassgröße | 2″ (50mm) |
| Durchflusskapazität | 65L / min (OD 2″) |
| Oberflächenbeschaffenheit | Gebürstet / Poliert/ Gold / Schwarz / Gungrau |
| Breite | 2″, 2.75″, 3″, 3.35″, 4″ or others (50 / 75 / 85mm ) |
| Zertifizierung | CUPC/ CE / WaterMark / IOS9001 |
| Garantie | 20 Jahre |
| Regelmäßige Mindestbestellmenge | 20 Sätze |
Matte black shower drain accessories:























