Dreieckiger Duschabfluss
A sleek, modern triangle design that saves space, ideal for installation in bathroom corners, maximizing floor usage.
- Beschreibung
- Anfrage
Beschreibung
| Modellnummer | DW-22 |
| Material | Edelstahl 304 |
| Length Range | 250 x 250mm, 200x200mm |
| Vertical Outlet Size | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| Siphon | SS304 |
| Oberflächenbeschaffenheit | Gebürstet / Polished / Mirror / Gold / Schwarz / Rose Gold / Gungrau |
| Zubehör | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer |
| Durchflusskapazität | 28-30L/m |
| Größe | 250mm/200mm |
| Height | 92.5mm |
| Anwendung | Bathroom,kitchen, toilet, public drain area |
| Zertifizierung | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Garantie | 20 Jahre |
| Service | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 Tage |
| Regelmäßige Mindestbestellmenge | 20 Sätze |
| MOQ for custom logo | 300 Sätze |
| MOQ for customized package | 300 Sätze |
| MOQ for graphic custom | 300 Sätze |





















