Горячий
Треугольный трап в полу в ванной комнате
Removable filter design for easy cleaning and maintenance, preventing hair clogs and ensuring smooth drainage. Built-in odor prevention system that blocks sewer smells from returning, keeping the bathroom air fresh and clean.
- Описание
- Расследование
Описание
| Model Number | DW-98 |
| Материал | Stainless steel 304 |
| Length Range | 250 x 250mm, 200x200mm |
| Vertical Outlet Size | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| Siphon | SS304 |
| Surface Finish | Brushed / Polished / Mirror / Gold / Черный / Rose Gold / Gun Grey |
| Accessories | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer |
| Flow Capacity | 28-30L/M |
| Size | 250mm/200mm |
| Height | 92.5мм |
| Приложение | Bathroom, kitchen, toilet, public drain area |
| Сертификация | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Warranty | 20 годы |
| Услуга | ОЭМ/ОДМ |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 дни |
| Regular MOQ | 20 sets |
| MOQ for custom logo | 300 sets |
| MOQ for customized package | 300 sets |
| MOQ for graphic custom | 300 sets |





















