三角シャワー排水口
A sleek, modern triangle design that saves space, ideal for installation in bathroom corners, maximizing floor usage.
- 説明
- 問い合わせ
説明
| モデル番号 | DW-22 |
| 材料 | ステンレス鋼 304 |
| Length Range | 250 x 250mm, 200x200mm |
| Vertical Outlet Size | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| サイフォン | SS304 |
| 表面仕上げ | つや消し / Polished / Mirror / 金 / 黒 / Rose Gold / ガングレー |
| 付属品 | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer |
| Flow Capacity | 28-30L/M |
| サイズ | 250mm/200mm |
| Height | 92.5mm |
| 応用 | バスルーム,台所, toilet, 公共排水エリア |
| 認証 | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| 保証 | 20 月日 |
| サービス | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| 供給能力 | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 日 |
| 通常MOQ | 20 セット |
| MOQ for custom logo | 300 セット |
| MOQ for customized package | 300 セット |
| MOQ for graphic custom | 300 セット |




















