マットブラックのシャワー排水管
Our matte black shower drain combines quality and style, ensuring long-lasting performance with a sleek finish that enhances any bathroom decor. Made from durable materials, it offers reliable drainage while resisting corrosion and wear.
- 説明
- 問い合わせ
説明
| モデル番号 | DW-22 |
| 材料 | ステンレス鋼 304 |
| Size | 12″ 24″ 28″ 32″ 36″ 40″ 48″ 60″ or Others (300-2000mm) |
| 出口サイズ | 2″ (50mm) |
| Flow Capacity | 65L / min (OD 2″) |
| 表面仕上げ | つや消し / ポリッシュ/ゴールド / 黒 / ガングレー |
| 幅 | 2″, 2.75″, 3″, 3.35″, 4″ or others (50 / 75 / 85mm ) |
| 認証 | CUPC/CE / 透かし / IOS9001 |
| 保証 | 20 年 |
| 通常MOQ | 20 セット |
Matte black shower drain accessories:
























