ブラックゴールドシャワードレイン
This black gold shower drain comes in a number of size options and provides a stylish yet practical finish to any shower room.
- 説明
- 問い合わせ
説明
仕様:
| モデル番号 | DW-18 |
| 材料 | ステンレス鋼 304 |
| Length Range | 300 – 2000MM |
| 出口サイズ | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| サイフォン | ABS & SS304(オプション) |
| 表面仕上げ | つや消し / Polished / Mirror / 金 / 黒 / Rose Gold / ガングレー |
| アクセサリー | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer, Adjustable Legs |
| Flow Capacity | 28-30L/M |
| 幅 | 70mm,85mm,100 mm or custom-made |
| Height | 46mm, 50mm,60mm,67mm,76mm,95mm, 100mm |
| Option | LED light for choice, adjustable Legs; removable water seal siphon |
| 認証 | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| 保証 | 20 年 |
| サービス | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 日 |
| 通常MOQ | 20 セット |
| MOQ for custom logo | 300 セット |
| MOQ for customized package | 300 セット |
| MOQ for graphic custom | 300 セット |























