Drain de douche noire mate
Our matte black shower drain combines quality and style, ensuring long-lasting performance with a sleek finish that enhances any bathroom decor. Made from durable materials, it offers reliable drainage while resisting corrosion and wear.
- Description
- Demande
Description
| Numéro de modèle | DW-22 |
| Matériel | Acier inoxydable 304 |
| Taille | 12″ 24″ 28″ 32″ 36″ 40″ 48″ 60″ or Others (300-2000mm) |
| Taille de sortie | 2″ (50mm) |
| Capacité de débit | 65L / min (OD 2″) |
| Finition de surface | Brossé / Polished/ Gold / Noir / Gris pistolet |
| Largeur | 2″, 2.75″, 3″, 3.35″, 4″ or others (50 / 75 / 85mm ) |
| Attestation | CUPC/CE / Filigrane / IOS9001 |
| Garantie | 20 Années |
| MOQ régulier | 20 ensembles |
Matte black shower drain accessories:























