Caliente
Drenaje del piso del triángulo del baño
Removable filter design for easy cleaning and maintenance, preventing hair clogs and ensuring smooth drainage. Built-in odor prevention system that blocks sewer smells from returning, keeping the bathroom air fresh and clean.
- Descripción
- Consulta
Descripción
| Número de modelo | DW-98 |
| Material | Acero inoxidable 304 |
| Length Range | 250 x 250mm, 200x200mm |
| Vertical Outlet Size | Dia40mm/50mm/80mm/100mm |
| Siphon | SS304 |
| Acabado superficial | Cepillado / Polished / Mirror / Gold / Negro / Rose Gold / Gris pistola |
| Accesorios | Grate Lifting Hook, Instruction, Hair Strainer |
| Capacidad de flujo | 28-30L/M |
| Tamaño | 250mm/200mm |
| Height | 92.5milímetros |
| Solicitud | Baño, cocina, toilet, área de drenaje público |
| Certificación | CE, ISO9000, EN1253-1:2015 |
| Garantía | 20 años |
| Servicio | OEM/ODM |
| After-sale Service | Online technical support |
| Supply Ability | 10000 sets per Month |
| Delivery Time | 15-30 días |
| Cantidad mínima de pedido habitual | 20 sets |
| MOQ for custom logo | 300 sets |
| MOQ for customized package | 300 sets |
| MOQ for graphic custom | 300 sets |





















